Czekaj trwa pobieranie danych z serwera
IDB Consulting - doradztwo dla restauracji, obnizanie kosztow restauracji, doradztwo franczyzowe i gastronomiczne, marketing restauracji, gastronomia, franczyza,franchising, jemy w lodzi, PR gastronomiczny, marketing gastronomiczny, restauracje lodz
zamknij
O nas

IDB Consulting oferuje usługi w zakresie kompleksowego doradztwa operacyjnego dla firm i lokali gastronomicznych oraz doradztwa dla sieci franczyzowych (franchising) działających przede wszystkim w branży gastronomicznej. Naszą firmę tworzą specjaliści w zakresie zarządzania placówkami gastronomicznymi i sieciami franczyzowymi z wieloletnim doświadczeniem w pracy dla znanych sieci, mogący pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi.

Oferta IDB Consulting obejmuje przede wszystkim usługi związane z doradztwem i pomocą na etapie otwierania lokalu, usługi marketingu i PR dla gastronomii, a także doradztwo w zakresie efektywnego zarządzania kosztami i restrukturyzacji firm gastronomicznych.

W zakresie doradztwa franczyzowego oferujemy usługi: budowy systemu franczyzowego, opracowywania i realizacji strategii marketingowych i PR, szkolenia dla franczyzodawców i franczyzobiorców oraz opracowywanie procedur operacyjnych i organizacyjnych dla sieci. Organizujemy także szkolenia dla pracowników gastronomii i sieci franczyzowych.

IDB Consulting oferuje Państwu unikalną kombinację wiedzy i doświadczenia w zakresie rozwoju sieci franczyzowych i funkcjonowania firm i placówek gastronomicznych, która pozwoli przyspieszyć i usprawnić rozwój Państwa firmy.

Zespół

Izabella Borowska - Menedżer ds. Gastronomii

Menedżer z wykształceniem w zakresie finansów międzynarodowych, dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz zarządzania innowacjami w przedsiębiorstwie. Posiada wieloletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w branży gastronomicznej. Z powodzeniem tworzyła i zarządzała restauracjami działającymi w segmentach fine dining i casual dining, a także siecią lokali działających na terenie całego kraju.
Klientom IDB Consulting pomaga w planowaniu finansowym przedsięwzięć, obsłudze inwestycji i kontroli kosztów, a także planowaniu efektywnego zarządzania kosztami i restrukturyzacji firm gastronomicznych. Opracowuje i realizuje strategie marketingowe o zasięgu lokalnym i krajowym, koordynuje organizację eventów promocyjnych.
W dotychczasowej karierze zawodowej zarządzała finansami małych i średnich przedsiębiorstw, zajmowała się planowaniem i realizacją strategii rozwoju firm, a także doradztwem dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą.

Agata Zarębska - Menedżer ds. Franczyzy

Menedżer ds. franczyzy i rozwoju sieci w firmie IDB Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywała koordynując rozwój największych krajowych sieci restauracji oraz doradzając w tym zakresie firmom działającym w różnych branżach. Od kilku lat zajmuje się planowaniem i realizacją strategii marketingowych dla lokali gastronomicznych działających w różnych segmentach rynku. Specjalizuje się w e-marketingu i działaniach w mediach społecznościowych.
W IDB Consulting odpowiada także za planowanie strategiczne i koordynowanie rozwoju sieci placówek franczyzowych, tworzenie dokumentacji operacyjnej dla franczyzowych sieci handlowych i usługowych, a także tworzenie i realizację strategii promocji oferty franczyzowej i marketingu gastronomii.
Jest autorką licznych artykułów, analiz, raportów i opracowań na temat rynku franczyzowego i działających na nim firm publikowanych w czasopismach branżowych i dziennikach informacyjnych i ekonomicznych. Prowadziła szkolenia i prelekcje na temat franczyzy podczas ogólnopolskich konferencji.
*Adres email:
 Temat:
*Treść pytania:
*pola wymagane wyślij zamknij